اجرای کابینت آشپزخانه در چیتگر

کابینت های گلاس کرم مات با ام دی اف گردویی در چیتگر

کابینت ام دی اف آنتیک در چیتگر

کابینت سلطنتی ممبران در چیتگر

کابینت طرح جدید ممبران در چیتگر

اجرای کابینت در چیتگر توسط کارابینت 

چیتگر اکنون یکی از نقاط مهم غرب تهران بشمار میرود . این پیشرفت مستلزم دکوراسیون داخلی متفاوت و لوکس است .  از آنجایی که مهمترین بخش دکوراسیون داخلی به کابینت آشپزخانه اختصاص پیدا میکند دنبال تیم حرفه ای کابینت ساز در چیتگر باشید . ما در چند مرحله صفر تا صد کابینت شما را اجرا خواهیم کرد .  جهت استعلام قیمت و سفارش کابینت ام دی اف  ، کابینت های گلاس  ، کابینت ممبران  ، کابینت نئوکلاسیک و کابینت انزو  در چیتگر با ما تماس بگیرید 

دیزاین کابینت در چیتگر 

دیزاین آشپزخانه برای اجرای کابینت اولین مرحله و لازمه اجرای کابینت آشپزخانه است . برای شروع کابینت کاری در محیط آشپزخانه قبل از هر کاری باید یک اندازه برداری استاندارد داشته باشید . همانطور که در مقالات مختلف اشاره کردیم یک اجرای ناهماهنگ و متناقض با محیط آشپزخانه شما  اگرچه با بهترین متریال  و بهترین یراق آلات باشد میتواند بدترین اجرا باشد . اندازه برداری دقیق با دقت میلیمتر آشپزخانه خود را برای ساخت کابینت در چیتگر به کارشناسان کارابینت بسپارید تا بدون هیچ خطایی انتظار کابینتی بی نظیر داشته باشید . 

ارائه کاتالوگ حرفه ای کابینت در چیتگر 

رزرومه کاری کارابینت در صفحه اصلی وبسایت قابل مشاهده میباشد . در هر حال اگر شما عزیزان مایل هستید طرح های سال را ببینید ما کلیه طرح های اجرایی مجموعه  و سایر طرح های فانتزی کابینت ممبران ، های گلاس و نئوکلاسیک و انزو را در اختیارتان خواهیم گذاشت تا با خیالی آسوده از بابت اجرای کار طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید . 

طراحی سه بعدی کابینت در چیتگر 

ارائه طرح سه بعدی پیشنهاد تازه ای نیست . مدتهاست که کابینت کاران قبل از اجرای طرح به مشتریان خود طبق دیزاین انتخابی مشتری و محیط آشپزخانه شما طرح سه بعدی خود را ارائه میدهد  . طراحان با تجربه کابینت سازی چیتگر این مجموعه با پلان های برج ها و خانه های ویلایی چیتگر طرح های متفاوتی را برای شما عزیزان در نظر دارد . بنابراین پس از دیزاین و انتخاب طرح به شما طرحی سه بعدی و با کیفیت ارائه میکنیم تا تصویری از اجرای کابینت خود را داشته باشید . هدف از این امر : 

  • تصویرسازی کابینت مورد نظر مشتری 
  • قابلیت اعمال تغییرات در طرح با دیدن نتیجه کار 
  • توانایی انتخاب رنگ  و تغییرات رنگ بندی در صورت لزوم  

ساخت و نصب کابینت در چیتگر 

کارگاه ، تیم طراحی و اجرا و گالری زنده نمونه کارهای کابینت در چیتگر قابل مشاهده با مراجعه حضوری شما عزیزان میباشد . تیم کابینت ساز ما در چیتگر نسبت به برج  و موقعیت شما راهنمایی های لازم را ارائه کرده و میتوانید برای کیفیت بیشتر کار به کارگاه ما مراجعه کنید و تجهیزات و فعالیت روزانه ما و همچنین روند سفارش خود  را از نزدیک ببینید . طرف حساب شما تیم تولید کارابینت میباشد و  از هر گونه تغییرات و پیشنهادات مشتری استقبال میشود 

نصب و پشتیبانی اجرای کابینت در چیتگر 

نصاب کابینت ، نیروهای حمل و نقل و بخش پشتیبانی تعمیرات کابینت آشپزخانه و هر نیروی دیگری که با ایشان روبرو میشوید تماما زیر نظر خود شرکت کارابینت میباشند . بدین جهت مسئولیت کل کار با ماست و قرارداد و گارانتی پروژه شما توسط مدیرعامل مجموعه به ثبت خواهد رسید . 

طرح های کابینت در چیتگر 

  • کابینت ام دی اف 
  • کابینت های گلاس 
  • کابینت ممبران 
  • کابینت نئوکلاسیک
  • کابینت انزو 

نمونه کارهای کابینت آشپزخانه در تهران و کرج  

پروژه های مرتبط